The Last Vikingss

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 89.2 MB
  • Version 1.3.19
  • Dil Türkçe
  • Firma Springloaded Ltd.
Vikingler ile eşsiz toprakları keşfetmek için oyunumuza sahip olabilirsiniz.

Denizlerin kralının kim olduğunu bir kez daha herkese gösterebileceğiniz The Last Vikings mobil oyunu kullanıcılarına retro görseller eşliğinde başarılı bir mobil oyun deneyimi yaşatacaktır. IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz The Last Vikings mobil oyunu ile Vikinlerin arasına katılın ve çevre köyleri yağmalayarak topraklarınızı genişletin. 

Birbirinden farklı karakterleri bir araya getirerek yeni topraklar keşfetmek için düşmanlarınız ile birebir karşı karşıya geleceğiniz The Last Vikingss mobil oyunu diğer strateji oyunlarının aksine farklı görseller ile karşınıza çıkıyor. Birbirinden farklı ortamlara geçebilmek için her konumda başarı elde etmek zorundasınız. Oyunda güçlü stratejiler ile hareket edin. 

50'den fazla eşsiz ve çeşitli kahramanı bir araya getirerek onları her geçen gün daha da güçlendirin. İlk anda olduğu gibi yerinizde sayarsanız düşmanlarınız sizi yenecektir. Bu durum karşısında gücünüzü ikiye katlayın. Yapabildiğiniz kadar çok köy fethetmek için farklı Viking tekneleri kurarak denizlere açılın. 

 

The Last Vikingss indir
DİĞER SÜRÜMLER