The Last Vikingss

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 89.2 MB
  • Version 1.3.42
  • Dil Türkçe
  • Firma Springloaded Ltd.
Muhteşem karakterler ile yeni yerleri keşfetmenin keyfini çıkartın.

Nostajik görüntüler üzerine kurulan The Last Vikings mobil oyunu sayesinde sizde mobil cihazınızda gece gündüz sıkılmadan eğlenceli bir oyun oynayabilirsiniz. Android işletim sistemi üzerine kurulmuş olan The Last Vikings mobil oyunu piksel piksel görüntüler eşliğinde sizlere heyecan verici oyun görselleri sunacaktır. 

Ücretsiz bir şekilde oyuncularına sunulan The Last Vikings mobil oyununda tek bir amacınız var oda; güçlü Viking ordusunun filosuna katılarak çevre köyleri fethedeceksiniz. Artık her yer sizin olacaktır. Gücünüzü herkese gösterin. İster güzellikle ister zorla köyler sizin olmalı. Topraklarınızı genişleterek adınızı tüm çevreye duyurmalısınız. Akıllı mobil cihazınız ile sizde bu heyecanın bir parçası olabilirsiniz. 

Ordularınızı, teknelerinizi, özel kahramanları, saldırıların ve efsanevi yaratıkların saldırılarıyla yüzleşmek için güçlü silahlarınızı toplayarak düşmanlarınıza karşı savunmanızı güçlendirin. Diğer strateji oyunlarına göre oldukça farklı ortamlar ve görsellikler sunan bu muhteşem oyuna sizde ücretsiz bir şekilde dahil olabilirsiniz. 

The Last Vikingss indir
DİĞER SÜRÜMLER